windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Ważna zmiana w Allegro Smart! Nie będziecie zadowoleni!

Allegro Smart! to coraz popularniejszy w naszym kraju abonament giganta branży e-commerce. Pozwala on na zaoszczędzenie sporych pieniędzy, które zwykle wydalibyśmy na koszty przesyłki. Allegro postanowiło jednak wprowadzić w usłudze pewne zmiany, które nie będą korzystne dla niektórych użytkowników. Już wyjaśniam o co dokładnie chodzi.

Zmiany w usługach kurierskich w ramach Allegro Smart!

Allegro właśnie zaktualizowało metody dostawy w ramach Allegro Smart! Zmiany nie są drastyczne, ale nie wszystkim przypadną do gustu. W ramach abonamentu przesyłki nie będą już dostarczane przez kurierów InPost. Będzie je można natomiast nadal zamawiać do paczkomatów. Jeśli natomiast chodzi o możliwość doręczenia paczki pod drzwi naszego mieszkania, do wyboru pozostaną: DPD, Poczta Polska, UPS i Xpress Couriers. Z listy dostarczycieli honorowanych w ramach Smart! wypadają natomiast: wspomniany InPost, TNT Express, FedEx, DHL oraz GLS. Ponadto przedstawiciele Allegro utrzymują, że prowadzą zaawansowane rozmowy z innymi przewoźnikami, którzy mieliby w przyszłości dostarczać paczki w ramach abonamentu Smart!

Jestem ciekaw jakie będą efekty tych rozmów. Oby przyniosły wymierne korzyści dla abonentów Smart! A z usług którego przewoźnika/firmy kurierskiej Wy korzystacie najchętniej?

Źródło: Allegro

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS