windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Ktoś w Samsungu zaliczył wtopę? Galaxy Note 20 Ultra na poważnym przecieku!

Premiera ostatnich, tegorocznych flagowców od Samsunga już za nieco ponad miesiąc. Z tego też powodu wiemy o nich coraz więcej. Tym razem wpadkę zaliczył sam koncern w Korei. Na jego stronach bowiem pojawiły się zdjęcia prezentujące tylny panel modelu Galaxy Note 20 Ultra, które równie szybko zniknęły. A może to kontrolowany przeciek?

Kontrolowany przeciek? Czy poważna wtopa?

Nie sposób nie przyznać, że Samsung Galaxy Note 20 Ultra prezentuje się nad wyraz elegancko. Takiego urządzenia nie będzie wstydził się żaden biznesmen. Wersja opisana jako Mystic Bronze pod względem kunsztu wykonania może zostawić konkurencję daleko w tyle. W sieci pojawiły się pierwsze opinie wskazujące na to, że takie urządzenie podoba się fanom marki o wiele bardziej, niż na przykład Galaxy S20 Ultra. Jak widać na zdjęciach, smartfon został wyposażony w pokaźnych rozmiarów, lecz jednocześnie bardzo elegancką i ekskluzywnie wykoczoną „wyspę” aparatów oraz dopasowany kolorystycznie rysik S-Pen. Moim zdaniem takie połączenie naprawdę może się podobać!

Mam nadzieję, że w przypadku rodziny Galaxy Note 20 Samsung naprawdę pozytywnie nas zaskoczy. Koncernowi z Korei potrzebne jest mocne, nowe rozdanie w segmencie flagowców by obronić swoją pozycję lidera przed szaleńczymi atakami Xiaomi. Trzymam kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS