windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Ex-flagowce Samsung z ważną aktualizacją!

Mimo, że już troszkę zapomniane, starsze flagowe smartfony Samsung to ciągle świetne urządzenia, z których korzysta wielu z nas. Mam tu na myśli takie modele, jak Galaxy S9/S9+ czy Galaxy Note 9. W naszym kraju zaczęła na te urządzenia trafiać najprawdopodobniej ostatnia duża aktualizacja, która oprócz poprawek bezpieczeństwa przynosi nową wersję nakładki systemowej.

Starsze, flagowe Samsungi z One UI 2.1!

Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje wskazujące na to, że smartfony z rodzin Galaxy S9 i Galaxy Note 9 otrzymają One UI 2.1. Dopiero teraz jednak nowa wersja nakładki zaczęła trafiać na pierwsze smartfony w naszym kraju. Wśród nowości, które przynosi ona na ex-flagowcach warto wymienić:

  • zaktualizowane AR Emoji, które lepiej będzie dopasowywać się do rys naszej twarzy,
  • nowe funkcje aparatu, w tym Jedno ujęcie, Wideo Pro czy Moje filtry,
  • Music Share,
  • Quick Share,
  • grupowanie obrazów w Galerii,
  • rozszerzone opcje Klawiatury Samsung.

Jak już wspomniałem, to najprawdopodobniej ostatnia, duża aktualizacja dla flagowców Samsunga z 2018 roku (nadal bedą otrzymywały poprawki bezpieczeństwa). Nie doczekają się już one ani Androida 11, ani One UI 2.5. No cóż – czas przejść na zasłużoną emeryturę. Choć wielu użytkowników tych smartfonów i tak na razie nie wyobraża sobie zmiany ich na nowsze modele.

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS