windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki iOS

Ciemny motyw w aplikacji Facebook już na dniach?

Na ciemny motyw w aplikacji Facebook dla urządzeń mobilnych czekamy od długich miesięcy. Niestety przedstawiciele społecznościowego giganta nie raczyli nas do tej pory zbyt obfitymi informacjami na jego temat oraz nie zdradzali na jakim etapie są prace nad nim. Najnowsze doniesienia wskazują jednak na to, że możemy się go spodziewać lada moment. Odpowiednia opcja w ustawieniach zaczęła się bowiem pojawiać u pierwszych użytkowników!

Facebook startuje z ciemnym motywem?

Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się pierwsze przecieki ulazujące nam wstępny wygląd ciemnego motywu aplikacji Facebook. W przeciwieństwie do utrzymanego w czerni Messengera, główna aplikacja serwisu serwowała nam będzie w trybie „dark mode” odcienie szarości. Myślę, że to dobra decyzja. Podobną podjął koncern Google w przypadku swoich apek i muszę przyznać, że prezentują się one naprawdę nieźle. Jako, że jeszcze nie wszyscy użytkownicy otrzymali dostęp do nowości, to możemy domyślać się, że albo mamy do czynienia z testami nadchodzącej funkcji, albo też po prostu Facebook zadecydował, że będzie ona udostępniana falami w różnych regionach. Mam nadzieję, że społecznościowy gigant ze swoim trybem ciemnym jest już na ostatniej prostej i nie będzie nam kazał na niego czekać zbyt długo.

Wdrażanie ciemnego motywu przychodzi Facebookowi wyjątkowo opornie. Nie da się ukryć, że wiele serwisów i dostawców usług poradziło sobie z tym zadaniem o wiele sprawniej. Czy telenowela z udziałem najpopularniejszego serwisu społecznościowego się zakończy? Trzymam kciuki!

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS