windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple Ciekawostki iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

Apple rozbije bank? Na takiego iPhone 12 czekali użytkownicy!

Smartfony od Apple zawsze uchodziły za jedne z najdroższych. Czasy jednak się zmieniają i w dobie coraz wyżej wycenianych urządzeń pracujących pod kontrolą Androida, to produkty z Cupertino mają szanse na to, by dzierżyć fotel lidera w kwestii opłacalności zakupu. Trend ten zapoczątkował tegoroczny iPhone SE, a jego kontynuatorem ma być iPhone 12, który ma zostać wyjątkowo korzystnie wyceniony.

iPhone 12 będzie opłacalny w zakupie!

Na temat iPhone 12 powiedziano już wiele. Przecieki wskazały nam już jego prawdopodobny wygląd, a podczas wirtualnek konferencji WWDC 2020 koncern z Cupertino ujawnił nam sporą dawkę informacji związanych z iOS 14. Jak się jednak okazuje, nie są to wszystkie sfery, w których Apple chce nas bardzo pozytywnie zaskoczyć. Tegoroczny, podstawowy model iPhone 12 ma być relatywnie „tani”. W sprzedaży bowiem oferowany będzie za kwotę 549 USD. W przeliczeniu na złotówki to około 3049 złotych. To rozsądna kwota. Trzeba jednak liczyć się z tym, że do wersji wyposażonej w modem 5G będzie trzeba dopłacić kilka stówek. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę długie wsparcie ze strony Apple (warto przypomnieć, że na iOS 14 załapie się już staruteńki iPhone 6S!), to iPhone 12 nawet w podstawowej wersji może być najbardziej opłacalnym w zakupie, tegorocznym flagowym smartfonem. I przekonajcie mnie, że tak nie będzie!

Można się spodziewać, że jesienna konferencja Apple, podczas której zostaną oficjalnie zaprezentowane nowe urządzenia i oprogramowanie, będzie obok premiery Androida 11 oraz Samsungów Galaxy Note 20 jednym z najważniejszych wydarzeń w branży urządzeń mobilnych w drugiej połowie bieżącego roku. Ja już nie mogę się doczekać! A Wy?

Źródło: Phone Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS