windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Motorola Urzadzenia

Motorola Edge Lite będzie średniopółkowym hitem? To całkiem możliwe!

Motorola pokazała nam niejednokrotnie, że potrafi projektować i wprowadzać na rynek świetne, średniopółkowe smartfony. I zamierza konsekwentnie, nadal realizować to założenie. Jeśli ostatnimi czasy przypadła Wam do gustu nieco droższa propozycja od znanego koncernu – model Edge – to może warto wstrzymać się z jego zakupem i poczekać na wersję Lite, która prezentuje się równie ciekawie, będzie kosztowała mniej i zadebiutuje za kilka dni!

Motorola Edge Lite wkrótce ujrzy światło dzienne / fot. GSM Arena

Motorola Edge Lite już na dniach!

Motorola Edge Lite będzie mocnym, średniopółkowym smartfonem o satysfakcjonującej specyfikacji. Rolę jego serca będzie pełnił procesor Snapdragona 765G i 6 GB RAM. Taki zestaw zasilany będzie baterią o pojemności 4800 mAh. Ponadto możemy liczyć na obecność płaskiego (!) ekranu o przekątnej 6,7″ i rozdzielczości Full HD+. Odświeżanie tej matrycy to natomiast 90 Hz. Ciekawy będzie zestaw aparatów serwowany nam na pokładzie wspomnianej nowości. Przecieki wskazują na główną matrycę 48 MP i pozostałe sensory o rozdzielczości 16 MP (szeroki  kąt) oraz 8 i 5 MP. Motorola raczej nie pokusi się o upchnięcie na pokładzie modelu Edge Lite teleobiektywu. O wysoką jakość selfie i rozmów wideo zadbają natomiast dwa frontowe obiektywy – 8 MP i 2 MP. Jeśli Motorola nie pokusi się o notcha, to z pewnością postawi na podwójne „oczko” aparatu.

Nie mogę się doczekać oficjalnej prezentacji nowości. Mam nadzieję, że Motorola po raz kolejny nas nie zawiedzie i zaoferuje przyzwoitego smartfona (także pod kontem designu) o świetnym stosunku ceny do jakości. W dniu premiery na pewno pokusimy się o wpis poświęcony temu ciekawie zapowiadającemu się smartfonowi.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS