windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Netflix

Świetna nowość w aplikacji Netflix! Teraz lepiej uporządkujesz bibliotekę!

Netflix to najpopularniejszy w naszym kraju serwis streamingowy z filmami i serialami. Z jego aplikacji klienckiej dla Androida korzystam na co dzień (także w połączeniu z Chromecastem) i mam jej niewiele do zarzucenia. Programiści giganta VOD właśnie dodają do niej jednak ważne nowości dzięki którym lepiej będziemy zarządzać ulubionymi treściami!

Aplikacja Netflix z ważnymi usprawnieniami!

Nowość, która właśnie trafiła do aplikacji Netflix została zapowiedziana już jakiś czas temu. Teraz trafia jednak w ostatecznej formie na pokład naszych smartfonów i tabletów. Macie dość niepotrzebnych materiałów na liście „Oglądaj dalej”? Od teraz możliwe będzie wygodne ich usuwanie. W tym celu wystarczy kliknąć w ikonkę trzech pionowych kropek na konkretnym filmie czy serialu we wspomnianej sekcji i wybranie odpowiedniej opcji. Proste, prawda? Podoba mi się ta nowość i muszę przyznać, że lada dzień zabiorę się za porządki na swojej liście!

Cieszę się z nowości, które na bieżąco w swojej aplikacji oferuje nam Netflix. Programiści zatrudnieni przez tego giganta muszą na bieżąco ulepszać klienta serwisu po to, by korzystało się nam z niego jak najwygodniej. To jeden z koniecznych warunków ku temu, by Netflix zachował pozycję lidera branży VOD.

Źródło: Netflix

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS