windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Allegro ze świetną promocją. Mnie już przekonała!

Allegro, najpopularniejszy polski serwis w którym dokonujemy e-zakupów. Przez ostatnie trzy miesiące raczeni byliśmy darmowymi dostawami i wszelkimi pozostałymi przywilejami związanymi z Allegro Smart! Tą oferta została już jednak zakończona i teraz serwis namawia nas do wykupienia rocznego abonamentu w atrakcyjnej cenie. Ja dałem się przekonać.

Allegro Smart! teraz w korzystnej cenie!

Przez ostatnie trzy miesiące – ze względu na pandemię – Allegro oferowało nam darmowy abonament Smart! Umożliwiał on skorzystanie z darmowej wysyłki zakupionych przedmiotów w określonych przypadkach. Darmowa dostawa oferowana jest w takim wypadku:

  • do Paczkomatów i Punktów odbioru przy zakupie za min. 40 zł od jednego sprzedawcy,
  • kurierem przy zakupie za min. 100 zł od jednego sprzedawcy

Muszę przyznać, że z oferty Allegro (darmowy Smart!) chętnie skorzystałem by sprawdzić czy jest to gra warta świeczki. I nie zawiodłem się. Przez trzy miesiące w trakcie których korzystałem z promocji Smart! oszczędziłem niemal 300 złotych na samych kosztach wysyłki zamawianych przeze mnie produktów. Taka oszczędność zdecydowanie przekonała mnie, by dać szansę temu abonamentowi, który zostanie ze mną oczywiście na dłużej. Przejdźmy jednak do sedna. Allegro przygotowało właśnie korzystną promocję. Abonament Smart można teraz wykupić na rok w promocyjnej cenie! Zazwyczaj płacimy za niego 49 zł, a przez ograniczony czas możemy zasubskrybować usługę na rok za 39 zł. To korzystna promocja!

Dajcie koniecznie znać czy Wy korzystacie z Allegro Smart! na co dzień. Wygląda na to, że wprowadzenie takiej subskrybcji przez popularny serwis sprzedażowy było strzałem w dziesiątkę. Oby więcej takich inicjatyw!

Źródło: Allegro

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS