windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Złe wieści dla fanów Samsunga! Ciekawy model Galaxy anulowany!

Kilka dni temu pisałem o nadchodzącej premierze bardzo ciekawego i w dodatku – niedrogiego – smartfona Samsunga mogącego wprowadzić małą rewolucję w ofercie koncernu z Korei. Mowa oczywiście o Galaxy M41, który miał zostać na próbę wyposażony w ekran OLED produkcji koncernu BOE. Dla wszystkich osób, które bardzo go wyczekiwały mam niestety złe wieści.

Samsung Galaxy M41 nie doczeka się premiery. Znamy powód!

Pierwszym smartfonem, który miał zostać wyposażony w taki wyświetlacz miał być model Galaxy M41. Koncern z Korei w tym przypadku chciał postawić na ekran OLED od chińskiej firmy BOE. Co ciekawe, miało to być rozwiązanie z wyższej półki, identyczne, jak zastosowane na pokładzie dużo droższych smartfonów – Motoroli Edge oraz Xiaomi Mi 10 Pro. Jak się jednak okazało, Samsung Galaxy M41 został właśnie anulowany. Nieofucjalnie mówi się, że powodem ma być po prostu niska jakość ekranów od BOE – za niska jak na standardy Samsunga. Cieszy fakt, że Samsung zdecydował się na anulowanie premiery urządzenia, a nie wypuścił do sprzedaży sprzętu, na któregop ekran wielu fanów marki bardzo by narzekało.

Pozostaje więc nastawić się nam na premierę Galaxy M51, który ma zaoferować nam mocną specyfikację i ekran AMOLED w przyzwoitej cenie. Powyższy przypadek pokazuje, że nie każde eksperymenty związane z ekranami smartfonów konczą się pozytywnie. Udowadnia nam też, że dla Samsunga, od niższych kosztów produkcji ważniejsza jest wysoka jakość oferowanych nam smartfonów.

Źródło: Sammobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS