windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy M41 to mała rewolucja! Wyjaśniamy dlaczego!

Samsung konsekwentnie wprowadza do Europy urządzenia z linii Galaxy M, które mają być bardziej korzystnym wyborem od droższych Galaxy A i pełnić rolę ciekawej alternatywy dla tanich smartfonów z Chin. Obecnie testujemy dla Was model Galaxy M21, kilka dni temu pisaliśmy o Galaxy M51 natomiast dziś czas na kilka informacji związanych ze smartfonem Galaxy M41, który pod pewnym względem ma być urządzeniem naprawdę rewolucyjnym!

Samsung Galaxy M41 z rewolucyjnym ekranem!

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje wskazujące na to, że Samsung może zacząć zamawiać ekrany dla swoich urządzeń u zewnętrznych koncernów. Jak się okazuje, pierwszym smartfonem, który wyposażony będzie w taki wyświetlacz ma być model Galaxy M41. Koncern z Korei ma postawić w jego przypadku na ekran OLED od chińskiej firmy BOE. Co ciekawe, ma to być rozwiązanie z wyższej półki, identyczne, jak zastosowane na pokładzie dużo droższych smartfonów – Motoroli Edge oraz Xiaomi Mi 10 Pro. Zapewne Samsung chce sprawdzić jak rynek zareaguje na takiego dobrze wyposażonego średniopółkowca. Pod względem pozostałych elementów specyfikacji, nowość nie powinna zbytnio odstawać od Galaxy M51, jednak raczej na pewno Samsung postawi na mniejszą ilość pamięci operacyjnej.

Jestem ciekaw jak Galaxy M41 z nowym typem ekranu zostanie przyjęty przez klientów Samsunga. Z pewnością od tego zależała będzie przyszłość ekranów od koncernu BOE w urządzeniach giganta. Jestem ciekaw jak będą się one sprawowały w praktyce i będę się starał o możliwość przetestowania wspomnianego modelu z rodziny Galaxy M jeśli trafi on do sprzedaży w naszym kraju.

Źródło: Gizmochina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS