windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Huawei Mate 40 Pro z rewelacyjnym aparatem! Poświęcisz dla niego usługi Google?

Huawei mocno odczuło skutki konfliktu z administracją Donalda Trumpa. Smartfony chińskiego koncernu bardzo słabo sprzedają się w Europie i w Polsce. Cierpi także sprzedaż flagowców od Huawei, które były do tej pory bardzo cenione m.in. ze względu na fenomenalne możliwości fotograficzne. Czy możliwości, jakie zaoferuje nam w kwestii wykonywania zdjęć Huawei Mate 40 Pro zrekompensują nam brak dostępu do usług Google?

Huawei Mate 40 Pro to fotosmartfon pełną gębą!

Najnowsze przecieki wskazują na to, że Huawei Mate 40 Pro otrzyma rewolucyjny zestaw aparatów. Główna matryca będzie podążała za rynkowymi trendami i w skutek tego charakteryzowała ją będzie rozdzielczość 108 MP. Wspierana będzie natomiast przez całkowitą nowość – obiekyw 9P, czyli moduł złożony z dziewięciu elementów. Ma się to przełożyć oczywiście na jeszcze ostrzejsze zdjęcia pozbawione zbędnych zakłóceń (nawet przy wykonywaniu zdjęć z dość sporej odległości). Postęp ma być widoczny także w przypadku fotografii wykonywanych nocą. Czy nie są to czcze obiecanki? Przekonamy się o tym na przełomie września i października, kiedy to będzie miała miejsce premiera smartfonów Huawei z rodziny Mate 40.

Być może na przełomie jesieni i zimy, jeśli dojdzie do zmiany na szczycie władzy w USA, Huawei odzyska dostęp do usług Google. W takiej sytuacji, smartfony z rodzin P i Mate mogą ponownie stać się ciekawą alternatywą dla produktów Samsunga, a sam koncern wyprzedzić Xiaomi w Europie i ponownie stać się najważniejszym i najgroźniejszym konkurentem dla giganta z Korei.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS