windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android iOS Windows 10

Na tą nowość fani WhatsApp czekali latami! Ogromne udogodnienie w drodze!

WhatsApp to jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych dedykowanych rozmaitym systemom operacyjnym. Korzystają z niego miliony użytkowników na całym świecie. Dlatego programiści Facebooka nieustannie go ulepszają by był dla nas jak najlepszym sposobem na utrzymanie kontaktu z bliskimi bądź klientami. Do komunikatora zmierza właśnie najważniejsza nowość od lat, które powinna do niego trafić już dawno!

WhatsApp wkrótce na wielu urządzeniach!

Do tej pory najważniejszym ograniczeniem w WhatsApp była możliwość korzystania z niego tylko na jednym urządzeniu. Było to bardzo niewygodne gdy korzystaliśmy z wielu smartfonów bądź tabletów jednocześnie. Jak się jednak okazuje, to ograniczenie zostanie wkrótce zdjęte przez programistów Facebooka. Póki co nie znamy szczegółów i nie wiemy jak będzie wyglądało przełączanie się w aplikacji między urządzeniami. Można się jednak spodziewać, że programiści będą musieli dokładnie i skrupulatnie przetestować nowość, zanim zostanie ona udostępniona użytkownikom. Spodziewajmy się więc trwających kilka tygodni beta testów. Jeśli będą przebiegały bezproblemowo, to zapewne nowość zostanie udostępniona jeszcze w trakcie tegorocznych wakacji.

Oczywiście będziemy śledzić ten temat i informować Was o postępach prac nad udostępnieniem możliwości korzystania z WhatsApp na wielu urządzeniach. Ta nowość na pewno zostanie przyjęta z ogromnym entuzjazmem przez użytkowników komunikatora. Pozostaje pytanie – dlaczego tak późno?

Źródło: WABetaInfo

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS