windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy M51 będzie hitem? Świetny smartfon za rozsądne pieniądze!

Samsung na poważnie chce zawojować rynek niskobudżetowych smartfonów, w którym prym do tej pory wiodło Xiaomi. Po świetnym i rozsądnie wycenionym Galaxy M21 (którego testujemy właśnie dla Was), już niedługo zadebiutuje wyżej pozycjonowany model Galaxy M51. Zaoferuje on o wiele ciekawsze podzespoły przy zachowaniu stosunkowo atrakcyjnej ceny.

Samsung Galaxy M51 może być hitem sprzedaży!

Nowe urządzenie mające konkurować z niedrogimi smartfonami z Chin ma oferować całkiem przyzwoitą specyfikację. Obraz wyświetlany będzie na 6,5-calowym ekranie typu AMOLED z otworem na frontową kamerkę. Centralną rolę w przypadku Galaxy A51 pełnił będzie procesor Snapdragon 675 wspierany przez 8 GB pamięci RAM oraz – najprawdopodobniej – 128 GB przestrzeni dyskowej na pliki użytkownika. Zestaw aparatów ma obejmować cztery obiektywy z głównym 64MP z matrycą ISOCELL Bright GW1. Podejrzewam także, że możemy się spodziewać wydajnej baterii o pojemności na poziomie 6000 mAh.

Jeśli Samsung rozsądnie wyceni swoją nowość (do 1500 zł) to może być on świetną propozycją dla osób poszukujących dobrze wyposażonego i relatywnie rozsądnie wycenionego smartfona. Z pewnością Galaxy M51 będzie hitem u operatorów a i jego cena może szybko ulec obniżeniu.

Źródło: MySmartPrice

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS