windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Nowość z rodziny Galaxy S20 ze Snapdragonem 865 zadebiutuje w Polsce!

Samsung znany jest z tego, że oferuje nam naprawdę wysokiej jakości smartfony, które charakteryzuje wysoki poziom wykonania oraz zastosowanych na ich pokładzie podzespołów. Problem w tym, że europejscy użytkownicy bardzo często narzekają na obecność procesorów Exynos zamiast których chcieli by korzystać ze Snapdragonów. Już niedługo ich życzenie może zostać spełnione! Wskazują na to najnowsze przecieki!

Samsung Galaxy S20 Lite z procesorem Snapdragon?

Samsung Galaxy S20 Lite to następca jednego z najlepszych i najciekawszych średniopółkowców (a właściwie smartfonów z półki średniej-wyższej) w ofercie koreańskiego koncernu. Jak się dowiadujemy, nadchodząca nowość zadebiutować ma na europejskim rynku z procesorem Snapdragon 865 oferującym wsparcie dla technologii łączności 5G. To świetna wiadomość dla wszystkich fanów Galaxy, którzy narzekają na obecność Exynosa w europejskich wersjach produktów koncernu z Korei. Pozostałe elementy specyfikacji nowości pozostają owiane tajemnicą. Myślę jednak, że możemy się spodziewać konkretnego zestawu aparatów, ekranu o przekątnej 6,5-5,7″, około 8 GB pamięci RAM oraz 128 bądź 256 GB przestrzeni na dane. Zachęcająco, prawda?

Mam nadzieję, że już wkrótce poznamy więcej szczegółów związanych z premierą tej wyczekiwanej nowości. Podejrzewam, że nadchodzące tygodnie przyniosą przecieki prezentujace nam nie tylko specyfikację Samsunga Galaxy S20 Lite, ale i pierwsze rendery przedstawiające jego domniemane wzornictwo.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS