windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Gry

Kolejna okazja w Epic Games Store! Ark: Survival Evolved za darmo!

Epic Games Store walczy o użytkowników z serwisem Steam. Właśnie dlatego regularnie w tym sklepie pojawiają się promocje z darmowymi grami, wśród których można wyłowić prawdziwe perełki. Mieliśmy już Kingdom Come: Deliverance. Mieliśmy GTA V czy Borderlands. Dziś czas na kolejną perełkę do naszych kolekcji. Pobierajcie za darmo Ark: Survival Evolved – oferta jest ograniczona czasowo!

Ark: Survival Evolved to świetna gra z otwartym światem!

Wspomniana produkcja przenosi nas na wyspę pełną dinozaurów oraz niebezpiecznych przeciwników. Nasze zadanie jest proste – musimy przetrwać i nie dać się zabić. W tym celu będziemy zmuszeni do zbierania surowców, wykonywania z nich przedmiotów oraz budowania schronień. Dinozaury mogą być natomiast obiektem naszych polowań, jak i pełnić rolę naszych wierzchowców po oswojeniu. Rozgrywkę możemy prowadzić zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i razem z innymi graczami. W ramach promocji dostępnej w Epic Games Store otrzymujemy podstawową wersję gry, Ark Modkit (zestaw narzedzi do tworzenia własnych modyfikacji) i 4 dodatki – Rangarok, The Center, Crystal Isles i Valguero. Reszta dodatków – Scorched Earth, Extinction, Abberation, Genesis Part 1 i Genesis Part 2 – nadal pozostają płatne. Promocja natomiast będzie obowiązywała do przyszłego czwartku.

Jestem ciekaw jakie jeszcze hity zaoferuje nam Epic w prezencie w niedalekiej przyszłości. Biorąc pod uwagę rozmach sklepu w tej kwestii – raczej nie będziemy zawiedzeni. A czy Wy pobraliście już Ark: Survival Evolved?

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS