windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Istotne zmiany u Samsunga! Galaxy Note 20 powróci do korzeni?

Tygodnie dzielą nas od premiery kolejnego flagowca Samsunga na ten rok. Rodzina Galaxy Note 20 zadebiutuje na początku sierpnia i z pewnością będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży urządzeń mobilnych w drugiej połowie tego roku. O samych wariantach „Notatnika” wiemy już coraz więcej. Może nas on mocno zaskoczyć w kwestii designu – w pewnej kwestii koncern z Korei może wrócić bowiem do korzeni.

Samsung Galaxy Note 20 z płaskim ekranem?

Smartfony Samsunga przyzwyczaiły nas już do tego, że oferują lekko zaokrąglone na krawędziach ekrany. Trend ten został zapoczątkowany kilka lat temu. Jak się jednak okazuje, Galaxy Note 20 może zaprezentować w tej kwestii z goła inną filozofię. W sieci pojawiły się bowiem wieści z dość wiarygodnego źródła (Ice Universe) wskazujące na to, że podstawowa wersja Galaxy Note 20 ma zaoferować nam płaski ekran, pod tym względem podobny do rozwiązań z czasów Samsunga Galaxy S7. Oczywiście samo wzorncitwo urządzenia będzie wpisywało się w tegoroczne trendy zapoczątkowane przez Galaxy A51 i A71. (ekran Infinity-O).

W kwestii ekranów nadchodzących flagowców Samsunga warto pamiętać jeszcze o jednym. Galaxy Note 20 dostanie panel LTPS Full HD+ o przekątnej 6,42 cala i o odświeżaniu 90 Hz, zaś większy Galaxy Note 20+ będzie dysponował ekranem WQHD+ o przekątnej 6,87 cala i odświeżaniu 120 Hz. Pojawiły się także pogłoski wskazujące na to, że tańsza wersja „Notatnika” ma zostać wyposażona w ekran LCD. To akurat nie jest dobra wiadomość. Podejrzewam że wielu fanów Samsunga będzie oburzonych jeśli producent do urządzenia za kilka tysięcy złotych nie wpakuje ekranu Super AMOLED.

Czy przewidywania związane z linią Galaxy Note się sprawdzą? Musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na oficjalną prezentację. Samsung w tej premierze pokłada ogromne nadzieje w związku z tym, że produkty z linii Galaxy S20 nie sprzedają się tak dobrze, jak by tego oczekiwano.

Źródło: Ice Universe

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS