windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Redmi Urzadzenia Xiaomi

Redmi 9 bez tajemnic! Świetny smartfon za uczciwe pieniądze?

Seria smartfonów Redmi od Xiaomi to świetne urządzenia o doskonałym stosunku ceny do jakości. Dlatego własnie znajdują one ogromne grono entuzjastów – także w naszym kraju. Już wkrótce do rodziny dołączy nowy model – Redmi 9. Na jego temat wiemy już niemal wszystko. Sprawdźmy więc co będzie miał nam do zaoferowania bestseller z Chin!

Redmi 9 będzie hitem w ofertach operatorów!

Xiaomi w przypadku nowości postawiło na ekran o przekątnej 6,53″ i rozdzielczości 2340 na 1080 pikseli. Sercem smartfona jest procesor MediaTek Helio G80 wspierany przez 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Redmi 9 zaoferuje nam ponadto następujący zestaw aparatów:

  • 13 MP (główny),
  • 8 MP (ultraszeroki),
  • 5 MP (makro),
  • 2 MP (czujnik głębi).

Bateria zamontowana na pokładzie Redmi 9 ma mieć pojemność 5020 mAh i korzystać z 18-watowej technologii szybkiego ładowania. Tak pojemny akumulatorek ma się przełożyć na 171 godzin słuchania muzyki, 34 godzin rozmów, 14 godzin ciągłej nawigacji z wykorzystaniem modułu GPS i 19 godzin odtwarzania materiałów wideo. W dotychczasowych przeciekach brakuje informacji odnośnie tego, czy prezentowana nowość wyposażona zostanie w moduł NFC. Jego brak byłby zdecydowanie ogromnym zawodem.

Nowość z rodziny Redmi prezentuje się obiecująco i o wyniki sprzedaży Xiaomi raczej nie musi się martwić. Dajcie koniecznie znać czy mieliście do czynienia z niskobudżetowymi smartfonami od koncernu z Chin i jak je wspominacie. Sekcja komentarzy należy do Was!

Źródło: Xiaomi

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS