windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

OnePlus Z coraz bliżej. Będzie hit?

Smartfony OnePlus są bardzo cenione przez użytkowników urządzeń mobilnych. Za ich zalety uważa się dobry stosunek ceny do jakości, długi okres wsparcia oraz świetną nakładkę systemową. Obecnie fani marki przygotowują się na premierę najtańszego smartfona w ofercie. OnePlus Z zadebiutuje lada moment, a my wiemy o nim coraz więcej!

OnePlus Z będzie hitem?

Średniopółkowa nowość ma zadebiutować 10 lipca bieżącego roku – a więc za nieco ponad miesiąc. Fanom marki zaoferuje oczywiście wyborną specyfikację oraz dobrze zoptymalizowane oprogramowanie. Na pokład nowości trafią takie podzespoły, jak:

  • wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,55 cala i częstotliwości odświeżania 90 Hz,
  • procesor Qualcomm Snapdragon 765 z modemem 5G,
  • 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej,
  • potrójny aparat 64 MP + 16 MP + 2 MP oraz frontowy o rozdzielczości 16 MP,
  • bateria o pojemności 4300 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 30 W,
  • ekranowy czytnik linii papilarnych.

Powyższa specyfikacja wyciekła w ramach ankiety przeprowadzonej przez Payback wśród hinduskich użytkowników serwisu. Byli oni wypytywani czy byliby skłonni zakupić smartfon OnePlusa o takich parametrach. Można się więc spodziewać, że owe dane są wiarygodne.

Pozostaje mieć nadzieję, że OnePlus Z trafi do dystrybucji także w naszym kraju. Jeśli zostanie zaoferowany w cenie nie przekraczającej 2000 zł to może być jedną z najciekawszych (o ile nie najlepszą) propozycją w swoim segmencie cenowym. A czy Wy bylibyście skłonni kupić nowego, niedrogiego OnePlusa?

Źródło: Android Central

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS