windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce Promo

Świetna promocja w Orange! Operator pomoże Ci spłacić raty!

Decydując się na zakup nowego smartfona często wybieramy możliwość spłacania go w formie rat u samego operatora. Dlatego właśnie dostawcy usług telekomunikacyjnych prześcigają się w sposobach na przyciągnięcie obecnych i nowych klientów. Pomóc w tym mają ciekawe promocje, wśród których zdecydowanie wyróżnia się ta, która ostatnio zaoferował Orange. Dlaczego przykuwa ona uwagę?

Orange pomoże Ci spłacić raty za smartfona!

Promocja dotyczy planów mobilnych 45, 55 oraz 75, a także planów firmowych i pakietów Orange Love. Aby z niej skorzystać musimy do 1 lipca bieżącego roku podpisać nową umowę z pomarańczowym operatorem bądź przedłużyć obecną na kolejne 24 miesiące. Orange w takim przypadku umoży nam trzy pierwsze raty za wybranego przez nas smartfona. Oczywiście promocja dotyczy wszystkich urządzeń dostępnych w ofercie francuskiego telekomu. Na podobnych zasadach z promocji mogą skorzystać klienci biznesowi Orange. Nie da się ukryć, że oferta jest bardzo ciekawa. Warto jednak przed podjęciem decyzji wykonać obliczenia i sprawdzić, czy nawet po odjęciu wspomnianych trzech rat nie będzie się nam bardziej opłacało zakupić wybranego przez nas smartfona w wolnej sprzedaży. Nie każda promocja jest bowiem w 100% korzystna dla nas, klientów.

Wspomniana promocja dostępna jest we wszystkich kanałach sprzedaży Orange – zarówno w salonach firmowych, jak i w e-sklepie. Dajcie koniecznie znać czy skusicie się by z niej skorzystać. A może są wśród nas użytkownicy usług od Orange? Czy jesteście z nich zadowoleni?

Źródło: informacja prasowa

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS