windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Wreszcie! Ważna aktualizacja dla Galaxy Note 9 już jest!

Samsung Galaxy Note 9 to ciągle świetny smartfon – mimo, że od jego premiery miną niedługo dwa lata. Od tego momentu ów flagowiec doczekał się wielu ważnych aktualizacji wprowadzających w jego przypadku nowe, ciekawe funkcje. Nie inaczej jest tym razem. Wystartowała bowiem właśnie dystrybucja One UI 2.1 dla ex-flagowca z Korei!

Galaxy Note 9 z nowymi funkcjami w ramach One UI 2.1!

Nowe oprogramowanie zostało oznaczone numerem N960FXXU5ETF5 i waży 1,2 GB. Niesie ze sobą sporo nowości – oprócz poprawek wykrytych błędów oraz poprawek w zakresie stabilności pracy oprogramowania. Wśród nowych funkcji udostępnionych starszym flagowcom znajdziemy m.in. udoskonalenia aparatów. Po aktualizacji będziemy mogli uruchomić tryb w którym obiektywy smartfona wykonają jednocześnie 10 zdjęć i nagrają wideo na cztery różne sposoby – by nie umknęły nam najważniejsze chwile. Ponadto nagrywanie wideo doczeka się trybu Pro, dzięki któremu będziemy mieć większą kontrolę nad procesem rejestracji materiałów. Nie sposób nie wspomnieć o aktualizacji Galerii – w jej przypadku synchronizacja z Samsung Cloud zostanie zastąpiona synchronizacją z OneDrive. Co ciekawe, aktualizacja ma przynieść także nowość w postaci nowej metody łączności i wymiany plików pomiędzy urządzeniami – chodzi oczywiście o odpowiednika AirDropa od Apple.

W pierwszej kolejności aktualizacja trafi na pokład smartfonów z wolnej sprzedaży. Następnie udostępniona zostanie tym egzemplarzom Galaxy Note 9, które sprzedawane były w ramach ofert operatorskich. Dajcie koniecznie znać gdy paczka nowości trafi na Wasze smartfony i podzielcie się z nami opiniami na ich temat!

Źródło: GSMArena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS