windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki iOS

Wyczekiwana nowość w aplikacji Facebooka coraz bliżej! Czy tak będzie wyglądała?

Wszyscy użytkownicy mobilnych aplikacji Facebooka z niecierpliwością wyczekują wprowadzenia do nich trybu ciemnego. Podobny trafił do Messengera już dość dawno, a społecznościowy gigant coś nie może sobie poradzić z przeforsowaniem go w głownym kliencie serwisu. Najnowsze doniesienia wskazują nam jednak, że prace w tej kwestii mogą być już na ukończeniu, a sam ciemny motyw wycieka do sieci na zrzutach i prezentuje się naprawdę nieźle!

Tryb ciemy w aplikacji Facebooka prezentuje się nieźle!

Od dłuższego czasu ciemny motyw trafia do najważniejszych aplikacji dostępnych w Sklepie Play. Niestety użytkownicy Facebooka muszą na niego czekać od miesięcy. Co prawda co jakiś czas byliśmy karmieni przeciekami ukazującymi nam pracę nad „dark mode”, jednak nie były przedstawiane w tej kwestii żadne konkrety. Dziś natomiast trafiły do sieci pierwsze poważniejsze zrzuty ekranu ukazujące nam wygląd ciemnego motywu aplikacji Facebooka w jego niemal ostatecznej wersji. Muszę przyznać, że w tym przypadku wzornictwo bardzo mi się podoba. Kolorystyka facebookowego „dark mode” to dominujące odcienie szarości, które prezentują się estetycznie oraz elegancko. Myślę że społecznościowy gigant zdecyduje się na udostępnienie nowości wszystkim użytkownikom aplikacji Facebooka w ciągu kilku nadchodzących tygodni.

A czy Wy korzystacie na co dzień z ciemnego motywu w systemie Android oraz w aplikacjach? Dajcie koniecznie znać jak podoba się Wam ta funkcja na załączonych wyżej zrzutach ekranu z aplikacji Facebooka. Sekcja komentarzy należy do Was.

Źródło: XDA Developers

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS