windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki

Google może się bać? Nowy sklep z grami dla Androida w drodze!

Epic Games Store to coraz silniejszy i coraz poważniejszy konkurent dla Steam – przykuwa uwagę graczy m.in. pojawiającymi się co jakiś czas, świetnymi promocjami z darmowymi grami (często tymi z najwyższej półki). Jak się okazuje, podbój rynku komputerów to nie jedyny cel giganta branży. Sklep ma zadebiutować wkrótce także na pokładzie smartfonów z Androidem. Czy zaoferuje wtedy równie ciekawe promocje?

Epic Games Store zmierza na smartfony z Androidem!

O planach wydania Epic Games Store dla urządzeń mobilnych poinformował Tim Sweeney, szef platformy. Wpływ na podjęcie takiej decyzji miało ciepłe przyjęcie sklepu przez użytkowników komputerów. Wiadomo, że mobilna wersja sklepu pojawi się na pewno dla urządzeń pracujących pod kontrolą Androida i będzie można z niej pobierać najpopularniejsze produkcje dedykowane tej platformie. Nie wiadomo, czy nowość trafi także na pokład urządzeń pracujących pod kontrolą iOS, gdyż w tej kwestii środowisko od Apple nie jest zbyt otwarte na zewnętrzne rozwiązania.

Jestem ciekaw, czy Epic w przypadku mobilnego sklepu także postawi na ciekawe promocje i zaoferuje nam płatne gry za darmo, by zachęcić nas do korzystania z tej platformy. Gdy tylko nowy sklep zostanie udostępniony do pobrania to na pewno chętnie go sprawdzę i opiszę Wam jakie oferuje możliwości.

Źródło: Notebookcheck

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS