windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Rewolucyjny Samsung Galaxy Fold 2! Najlepszy składany smartfon nadchodzi?

Składane smartfony nie zawładnęły jeszcze rynkiem i nadal są stosunkowo drogimi gadżetami. Producenci jednak nadal snują ambitne plany podboju tego segmentu urządzeń mobilnych. W sieci pojawiają się pierwsze informacje związane z Motorolą RAZR 2, do debiutu szykowany jest Micrsoft Surface Duo, ale największą uwagę mediów oraz użytkowników przykuje z pewnością Samsung Galaxy Fold 2, który może być prawdziwą rewolucją w stosunku do poprzednika.

Samsung Galaxy Fold 2 to ogromny postęp w stosunku do poprzednika!

Jak możemy zauważyć na pierwszych grafikach, które pojawiły się w sieci, nowość od Samsunga zaoferuje nam o wiele ciekawsze wzornictwo od krytykowanego w tej kwestii poprzednika. Plecki smartfona nawiązywać będą do tegorocznej linii smartfonów koncernu z Korei. Ponadto, zarówno front smartfona, jak i jego wewnętrzny ekran także nie kłują już w oczy topornością. W postaci zamkniętej o wiele lepiej zagospodarowany zostanie przedni panel, który u poprzednika nie prezentował się najlepiej. Natomiast po rozłożeniu Folda nowej generacji ujrzymy zgrabne „oczko aparatu” zamiast niezbyt eleganckiego notcha położonego w rogu ekranu.

Pamiętajmy jednak, że są to na razie przecieki, które mogą nie znaleźć pokrycia w rzeczywistości. Nie znamy także jeszcze oficjalnej daty premiery kolejnej generacji Folda. Moim zdaniem zmiany idą w dobrym kierunku, ale największą uwagę producent powinien przywiązać do największego mankamentu poprzednika – fizycznej jakości ekranu, który dość łatwo w tamtym przypadku ulegał uszkodzeniu. Czy przy drugim podejści ta kwestia zostanie mocno udoskonalona? Przekonamy się już wkrótce!

Źródło: ZONEofTECH

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS