windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Urzadzenia Xiaomi

POCO F2 Pro pobił ważny rekord! Chodzi o akumulator!

POCO F2 Pro to kolejna próba pokazania nam, że flagowiec nie musi być diabelnie drogi. Produkt od Xiaomi oferuje nam przy tym świetną optymalizację oprogramowania i wydajną baterię o pojemności 4700 mAh. Najnowsze testy wykonane przez serwis GSM Arena wskazują, że jest absolutnym rekordzistą wśród flagowców jeśli chodzi o czas pracy między ładowaniami!

Fenomenalna bateria POCO F2 Pro to nie mit!

Testy wykazały, że urządzenie w trybie czuwania może pracować nieprzerwanie przez nawet 120 godzin. Oznacza to, że bardzo ciężko je rozładować w ciągu jednego dnia nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Ponadto testy wykazały, że po pełnym naładowaniu POCO F2 Pro możemy wykonać rozmowę o maksymalnej długiści 36:26h, przeglądać zawartość Internetu przez 16:45h czy też oglądać materiały wideo przez 25:16h. To naprawdę imponujący wynik, którego jeszcze nigdy nie osiągnęło żadne z flagowych urządzeń. Jeśli więc zależy Wam na długim czasie pracy między ładowaniami, to nowość z logo POCO na obudowie może być dla Was strzałem w dziesiątkę. Jednym z kluczowych argumentów dodatkowo przemawiających za jego zakupem jest cena, która w przypadku najtańszej wersji tego smartfona nie przekracza 2500 zł.

Dajcie koniecznie znać jak sprawują się baterie w przypadku Waszych smartfonów. Czy udaje się Wam wypracować w ich przypadku długi czas pracy między ładowaniami? A może podzielicie się z nami ciekawymi patentami na to, jak zapewnić urządzeniom mobilnym wydłużony czas pracy oo odłączeniu ich od ładowarki? Strefa komentarzy należy do Was!

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS