windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Taki aparat trafi na pokład Galaxy Note 20+! Wiarygodny przeciek w sieci?

Wielkimi krokami zbliza się premiera kolejnego flagowca Samsunga na ten rok. Mowa oczywiście o Galaxy Note 20, który z pewnością zyska ogromne grono fanów. Jedną z największych niewiadomych w jego przypadku do tej pory pozostawał zestaw aparatów, który producent umieści na jego pokładzie. Ostatni przeciek rozwiewa nasze wątpliwości i pokazuje w jakim kierunku zamierza się zwrócić koncern z Korei.

Czy aparat Galaxy Note 20+ nas zadziwi?

Początkowo uważano, że rodzina Galaxy Note 20 nie zaoferuje nam dostępu do aparatu głównego o rozdzielczości 108 MP. Wcześniejsze przecieki wskazywały bowiem na możliwość zastosowania w jej przypadku flagowej, nowej matrycy o rozdzielczości 64 MP. Tak się jednak nie stanie. Najnowsze wieści ukazują nam już pełen obraz zaplecza fotograficznego Samsunga Galaxy Note 20+. Ma się ono prezentować następująco:

  • aparat główny 108 MP (Samsung ISOCELL HM1), 1/1.33
  • szerokokątny 12 MP o rozmiarze 1/2.55
  • peryskopowy teleobiektyw 13 MP, zoom 50X, 1/3.4
  • laserowy autofocus w miejsce sensora ToF 3D

Na tą chwilę nie wiadomo, jak taki zestaw obiektywów będzie sprawował się w praktyce. Myślę jednak, że Samsung nie zawiedzie fanów Galaxy Note i że wyciągnie także wnioski z problemów, z którymi borykał się Galaxy S20 Ultra.

Jeśli nie pojawią się komplikacje związane z pandemią, to premiery Galaxy Note 20 i 20+ możemy się spodziewać tradycyjnie w sierpniu. Do tego czasu mniej, lub bardziej wiarygodne źródła będą nas bombardowały przeciekami związanymi z tymi flagowcami. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Źródło: Ice Universe

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS