windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Aplikacja Twój telefon ze świetną nowością! Obsługa SMS-ów jeszcze wygodniejsza?

Microsoft bardzo się stara o to, by nasze komputery pracujące pod kontrolą Windowsa 10 perfekcyjnie współpracowały z naszymi urządzeniami mobilnymi. Narzędziem mającym pomóc w osiągnięciu tego celu jest aplikacja Twój telefon, dzięki której możemy wygodnie obsługiwać naszego smartfona z poziomu peceta, czy laptopa. Zmierza do niej właśnie świetna nowość, związana z wysyłaniem wiadomości SMS.

SMS-y w aplikacji Twój telefon jeszcze wygodniejsze w obsłudze!

Jak doskonale wiecie, aplikacja Twój telefon umożliwia nam m.in. wysyłanie wiadomości SMS z poziomu komputera. To niezwykle wygodna funkcja, która okazuje się przydatna zwłasza wtedy, gdy nasz smartfon wisi podpięty do ładowarki. Członkowie programu Windows Insider natomiast, lada moment sprawdzą nową funkcję apki, pozwalającą na otworzenie panelu wiadomości w osobnym, dedykowanym okienku. To wygodne rozwiązanie. Przyda nam się szczególnie wtedy, gdy nie chcemy przysłaniać całego ekranu oknem aplikacji Twój telefon. Jeśli nowość nie będzie sprawiała problemów testerom, to za kilka tygodni powinna zostać udostępniona w stabilnej wersji narzędzia.

Dajcie koniecznie znać, czy na co dzień korzystacie z apki Twój telefon. Dla mnie to jedno z podstawowych narzędzi wykorzystywanych na pokładzie mojego komputera i korzystam z niego nie tylko w kontekście wysyłania wiadomości SMS.

Źródło: ALumia

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS