windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Galaxy M01 oficjalnie! Najtańszy nie znaczy słaby?

Samsung niejednokrotnie starał się już zbudować mocną pozycję w segmencie najtańszych smartfonów. Wychodziło mu to ze zmiennym szczęściem, gdyż konkurencja że strony chińskich producentów jest naprawdę mocna (szczególnie we znaki daje się Koreańczykom Xiaomi). Receptą na problemy ma być taniutki Galaxy M01, który właśnie został oficjalnie przedstawiony!

Samsung Galaxy M01 to świetny, tani smartfon!

Samsung nie zaprezentował oficjalnie zdjęć nowego produktu. Wiadomo jednak, że jego design ma być bliźniaczy w stosunku do modelu Galaxy A01. Nowość zaoferuje nam ekran o przekątnej 5,7″ i rozdzielczości HD+. O zadowalającą wydajność urządzenia dba procesor Snapdragon 439 wspierany przez 3 GB RAM i 32 GB przestrzeni na dane. Na froncie producent postawił na kamerkę o rozdzielczości 5MP. Plecki natomiast uzbrojono w podwójny aparat – 13 MP + 2MP. Smartfon zasilany jest baterią o pojemności 4000 mAh. Producent poskąpił nam czytnika linii papilarnych. Cieszy natomiast obecność technologii Dolby Atmos.

Samsung Galaxy M01 ma być sprzedawany na rynkach rozwijających się i nie wiadomo czy trafi do Europy. W Indiach na przykład, będzie można go zakupić za równowartość około 479 złotych. Czy to wystarczy by podkraść klientów Xiaomi? Wkrótce się dowiemy!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS