windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Urzadzenia Xiaomi

Xiaomi Mi Band 5 już wkrótce! Znamy datę premiery!

Xiaomi to niekwestionowany lider rynku opasek sportowych. Dotychczasowe urządzenia z tego segmentu od chińskiego producenta sprzedały się w milionach egzemplarzy na całym świecie i oferowały fantastyczny stosunek ceny do jakości. Nic więc dziwnego, że piąta generacja Xiaomi Mi Band jest tak bardzo wyczekiwana. Poznaliśmy właśnie jej specyfikację oraz datę oficjalnej premiery!

Xiaomi Mi Band 5 będzie globalnym hitem!

Pod względem wizualnym nie powinniśmy spodziewać się rewolucji w stosunku do poprzednika. Xiaomi Mi Band 5. Urządzenie będzie nieco większe i zaoferuje ekran o przekątnej 1,2″. Ponadto nowość zaoferuje nam w znaczący sposób poszerzoną ofertę trybów sportowych (joga, wiosłowanie na maszynie, orbitrek, jazda na rowerku domowym oraz wspinanie po linie) oraz przeprojektowaną ładowarkę. Do tej pory bowiem konieczne było wciskanie opaski w specjalny slot, co dla wielu z nas mogło być niewygodną czynnością. Xiaomi Mi Band 5 będzie do ładowarki wsuwany, co powinno dość mocno ułatwić jego obsługę. Pojawiły się także niepotwierdzone informacje o obecności działającego poza Chinami NFC na pokładzie Mi Banda 5. Jeśli dzięki niemu możliwe będzie dokonywanie płatności zbliżeniowych, to opaska będzie rozchwytywana na całym świecie.

Na pewno część z Was korzysta z opasek sportowych. Pochwalcie się koniecznie, na jakie rozwiązanie postawiliście. Czy jest to jeden z produktów Xiaomi? A może przypadły Wam do gustu alternatywne rozwiązania? Zapraszamy Was do dyskusji. Mi Band 5 ma zadebiutować natomiast 11 czerwca, w trakcie konferencji online.

Źródło: SparrowNews

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS