windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Google

Android 11 opóźniony? Premiera bety systemu przesunięta!

Wszyscy fani Androida z niecierpliwością wyczekują jego najnowszej wersji. Przyniesie nam ona ogólne poprawki znanych błędów oraz kilka ciekawych funkcji, które mają uczynić korzystanie z oprogramowania od Google jeszcze wygodniejszym. Android 11 jest już testowany w zamkniętych kręgach, ale oficjalna prezentacja bety systemu została właśnie przełożona w czasie.

Androida 11 nie poznamy w tym tygodniu!

Wstępne plany koncernu Google zakładały prezentację nowej odsłony Androida jeszcze w tym tygodniu – 3 czerwca. Zostały jednak zweryfikowane przez aktualnie panującą na świecie sytuację. Na twitterowym profilu Android Developers, czyli grupy zajmującej się rozwojem popularnego „Robota” pojawiło się następujące stanowisko:

Jesteśmy podekscytowani, by móc opowiedzieć wam więcej na temat Androida 11, jednak to nie jest czas na świętowanie. Przekładamy wydarzenie zaplanowane na 3 czerwca i publikację wersji beta. Z większą ilością informacji na temat Androida 11 wrócimy wkrótce.

Nie zostały przy tym podane żadne, konkretne informacje, które mogłyby nas naprowadzić na nową datę premiery związaną z Androidem 11. Mam nadzieję, że programiści nad nim pracujący nie będą nam kazali czekać na oficjalną prezentację systemu i jego możliwości przez długie tygodnie. Dobrze byłoby, gdybyśmy nową wersję oprogramowania jeszcze w tym miesiącu, gdyż chyba każdy z nas liczy na jego oficjalny debiut we wrześniu.

gdy tylko w sieci pojawią się jakieś nowe wieści związane z premierą Androida 11 to na pewno damy Wam znać. Będziemy dla Was monitorować sytuację w tej kwestii. Wy natomiast koniecznie napiszcie nam w komentarzach czy jest szansa na to, że Wasz smartfon załapie się na nową wersję „Robota”.

Źródło: Google

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS