windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Wideo

Fantastyczna funkcja na YouTube! Przeglądanie wideo wygodne jak nigdy?

Serwis YouTube to obok Netflixa chyba najpopularniejszy obecnie dostawca usług wideo. Google stara się więc jak może by uczynić korzystanie z niego jak najwygodniejszym. Dowiedzieliśmy się, że do jednej z najpopularniejszych usług od koncernu z Mountain View zmierza właśnie ważna nowość, która może przenieść wrażenia z przeglądania wideo na zupełnie nowy poziom!

Powitajcie Rozdziały na YouTube!

Rozdziały to nowa funkcja udostępniona twórcom na YouTube. Dzięki niej przeglądanie treści w serwisie ma być jeszcze wygodniejsze. Możliwe będzie dzielenie materiału wideo na specjalne sekcje, dzięki którym ułatwione zostanie wyszukiwanie konkretnych treści szczególnie w przypadku długich materiałów wideo. Osoby wrzucające filmy do serwisu będą mogły odpowiednio nazywać poszczególne sekcje materiału, a użytkownicy na pasku wideo zobaczą podział oraz nazwę samego Rozdziału. Minimalna ilość rozdziałów, jaką może ustawić twórca w przypadku swojego wideo, to trzy. Podejrzewam, że popularni twórcy zarabiający na swoich materiałach wideo bardzo chętnie będą korzystali z tej niezwykle przydatnej nowości.

Mam nadzieję, że koncern z Mountain View zaskoczy nas w tym roku jeszcze wieloma nowościami, które wprowadzi do swoich usług – w tym także do YouTube. A może Wy posiadacie własny kanał w tym serwisie? Jeśli tak, to koniecznie pochwalcie się swoją twórczością.

Źródło: YouTube

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS