windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Sony Urzadzenia

Xperia 5 II będzie kompaktowym hitem? Ma na to szanse!

Sony nie może zaliczyć ostatnich lat na rynku urządzeń mobilnych do udanych. Wyniki sprzedaży są coraz gorsze, a i na ulicy coraz rzadziej spotyka się osoby korzystające z urządzeń japońskiego producenta. Ciężko będzie podratować tą tendencję spadkową, jednak Sony się nie poddaje. Już wkrótce zadebiutuje Xperia 5 II, która może być najciekawszym, kompaktowym smartfonem z Androidem na pokładzie!

Xperia 5 doczeka się ciekawego następcy

Sony się nie poddaje i uderza na rynkową niszę!

Ciężko dziś o naprawdę dobrego, wydajnego, kompaktowego smartfona. Jest co prawda iPhone SE nowej generacji, ale nie każdemu ekosystem Apple może przypaść do gustu. Rynkową niszę chce wykorzystać Sony wydając Xperię 5 II. Nie będzie ona tania, ale zaoferuje nam ekran o przekątnej 6,1″, rozdzielczości Full HD+ oraz proporcjach 21:9. Nie będzie maluchem, ale na tle „patelni” o przekątnych niemal 7 cali i tak prezentuje się korzystnie. Warto odnotować, że owa nowość zaoferuje nam dostęp do wydajnego procesora Snapdragon 865 z modemem 5G. CPU wspierany będzie przez 8 GB pamięci RAM oraz sporą ilość przestrzeni na dane użytkownika. Nie zabraknie przyzwoitej baterii o pojemności 3800 mAh oraz zestawu wybornych (jak na Sony przystało) aparatów o rozdzielczości 3 x 12 MP + czujnik 3D ToF.

Xperia 5 II zapowiada się na świetnego smartfona. Pytanie – czy Sony nie przesadzi z jego ceną? Japoński producent nie może sobie w obecnej sytuacji na rynkowe wpadki. Dajcie koniecznie znać czy Waszym zdaniem ma on szanse na to, by ponownie odgrywać ważną rolę na rynku smartfonów.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS