windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Netflix

Genialna funkcja zmierza do aplikacji Netflix!

Netflix to nie tylko potężna, regularnie aktualizowana baza filmów i seriali. To także świetna aplikacja, która pozwala nam na bezproblemowe wyszukiwanie i następnie oglądanie (także w podróży) interesujących nas tytułów. Programiści giganta branży VOD nieustannie starają się, by w przypadku klienta serwisu wdrażane były przydatne nowości poprawiające jakość korzystania z usług Netflixa. Nie inaczej jest i tym razem!

Genialne udogodnienie w aplikacji Netflix!

Czy zdarzało się Wam, że nie zdążyliście przed podróżą pobrać przez aplikację Netflixa całego filmu, bądź odcinka serialu, który chcieliście obejrzeć w podróży? Do tej pory, w takiej sytuacji niemożliwością było uruchomienie odtwarzania takiej nie do końca pobranej pozycji. Najnowsze zmiany w kodzie aplikacji (w wersji 7.5.80) wskazują na to, że do funkcjonowania klienta Netflixa już wkrótce powinna zostać wprowadzona rewolucyjna nowość! Otóż w niedalekiej przyszłości możliwe będzie oglądanie nie do końca pobranych materiałów. Jeśli przykładowo pobierzemy 300 z 900 MB, które waży dany – np. 60-minutowy – odcinek serialu, to będziemy mogli obejrzeć 1/3 tego odcinka (20 minut), bez konieczności dalszego pobierania go. To świetna wiadomość!

Takie z pozoru drobne nowości to często ogromne udogodnienia dla użytkowników. Netflix jest w tej chwili liderem rynku VOD. Jeśli jednak nie będzie stawiał na innowacje, to konkurencja może zacząć mu mocno deptać po piętach. Na to natomiast koncern z Los Gatos zdecydowanie nie może sobie pozwolić.

Źródło: XDA-Developers

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS