windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Promo

Epic Games Store w natarciu! Dziś odbierz darmowe Borderlands!

Epic Games Store to główny konkurent Steam jeśli chodzi o sklepy z grami komputerowymi. Co jakiś czas z jego strony bombardowani jesteśmy darmowymi produkcjami, które mają nas przekonać do korzystania z usług sklepu. W taki sposób sam wzbogaciłem swoją bibliotekę o kilka ciekawych pozycji – jak GTA V czy Kingdom Come: Deliverance. Dziś udostępniony nam zostanie kolejny, bezpłatny hit – tym razem będzie to specjalna edycja Borderlands!

Borderlands to gratka dla fanów shooterów!

Klientom Epic Games Store udostępniona zostanie kolekcja Borderlands: The Handsome Collection. Zawiera ona również gry Borderlands 2 oraz Borderlands the Pre-Sequel. Zadowoleni będą fani strzelanek z elementami RPG. Wszystkie produkcje zaoferują nam możliwość wykonywania setek zadań głównych i pobocznych oraz zbierania coraz potężniejszego ekwipunku. Wszystkie części gry zbierały wśród recenzentów świetne opinie, więc zdecydowanie warto poświęcić kilka chwil na to, by przypisać je do konta. Będziemy mieć na to tydzień. Co ciekawego, na początku czerwca podobną promocją ma zostać objęty kolejny hit – Ark: Survival Evolved, który przeniesie nas na wyspę pełną dinozaurów.

Dajcie koniecznie znać czy skorzystacie z promocji w Epic Games Store. Jestem ciekaw która z gier udostępnionych do tej pory za darmo spodobała się Wam najbardziej! Moim faworytem jest Kingdom Come: Deliverance. Kto wie jakie jeszcze ciekawe promocje od Epic przyniosą nam nadchodzące tygodnie?

Źródło: Epic Games Store

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS