windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Taki będzie Galaxy Note 20! Rendery już w sieci!

Samsung Galaxy Note 20 i 20+ to jedne z najbardziej wyczekiwanych w najbliższym czasie smartfonów. Ich premiera ma nastąpić jeszcze tego lata, więc do sieci trafia coraz więcej przecieków z nimi związanych. Jak się okazuje, nowości z Korei nie zaskoczą nas pod względem wizualnym. Do sieci trafiły bowiem właśnie pierwsze rendery Galaxy Note 20 pochodzące z dość wiarygodnego źródła. Rzućcie okiem!

Galaxy Note 20 wizualnie nie bedzie rewolucyjny!

Nowy „Notatnik” będzie swoistym miksem wzornictwa poprzednika, z trendem zainicjowanym przez modele tegoroczne. Możemy więc dostrzec charakterystyczną dla Galaxy Note 10 bryłę, centralnie umieszczone „oczko” aparatu na froncie i pokaźną „wyspę” na plecach urządzenia (widzimy na niej trzy obiektywy i sensor ToF). Takie wzornictwo zdążyło się już nam jednak opatrzyć i mieliśmy prawo wymagać od Samsunga czegoś więcej. Według najnowszych doniesień, większy wariant urządzenia zaoferuje przekątną ekranu aż 6,9″ i konkretne gabaryty – 165 × 77.2 × 7.6 mm. Pełna specyfikacja urządzenia nadal jest okryta tajemnicą, ale możemy raczej spodziewać się tego, że koncern z Korei postawi na flagowy procesor Exynos oraz absolutnie najlepsze, dostępne podzespoły.

Mam nadzieję, że kolejne tygodnie przyniosą nam konstruktywne wieści związane z Galaxy Note 20. Premiera już za kilkanaście tygodni, więc nowość z Korei będzie powoli przed nami odkrywała swoje tajemnice. Oby Samsung nas nie zawiódł. Koreańczycy potrzebują bowiem znacznie lepszych wyników sprzedaży, niż te osiągane przez serię Galaxy S20.

Źródło: Pigtou.com & OnLeaks

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS!