windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Oppo Urzadzenia

Niezwykła decyzja Oppo! Model Reno 4 już wkrótce?

Oppo coraz bardziej rozpycha się łokciami na polskim rynku. I zdobywa coraz szersze grono oddanych fanów. Do niedawna ten producent oferował nam świetnie wyposażone smartfony o nieszablonowym wzornictwie. Ostatnio jednak projektanci chińskiego koncernu skręcili w kierunku mainstreamu. Utwierdzają nas w tym tegoroczne modele (jak Reno 3 i Reno 3 Pro). Możliwe, że wkrótce czeka nas kolejna, ważna premiera tego producenta.

Premiera Oppo Reno 4 już wkrótce?

Do sieci trafił właśnie przeciek mogący wskazywać nam na wzornictwo Oppo Reno 4. Nie mamy dobrych wiadomości dla fanów marki – dawne czasy nie wrócą. Oppo Reno 4 ma kontynuować stylistyczny trend obrany przez niedawno zaprezentowanych poprzedników. Wyspa aparatu i wystajace z niej sporych rozmiarów obiektywy wydają mi się jednak nadzwyczaj szpetne. Pojawiły się także szczątkowe wieści związane z podzespołami prezentowanego smartfona. Ma on zaoferować dostęp do ekranu o przekątnej 6,5″, procesor Snapdragon 765G i baterię o pojemności 4000 mAh. Ponadto będziemy mogli liczyć na zestaw czterech aparatów. Wiemy, że trzy z nich zaoferują nam rozdzielczości 48, 12 i 13 megapikseli. Parametrów czwartego nie znamy.

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści odnośnie Oppo Reno 4. Ubolewam nad zmianami wizualnymi w portfolio producenta z Chin (testowany przeze mnie jakiś czast temu model Reno2 Z był pod tym wględem majstersztykiem). Na te jednak nie mamy już wpływu.

Źródło: GizchinaIndiaShopps

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS!