windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android iOS macOS Microsoft Microsoft Office Windows 10

Microsoft Outlook z ważną nowością! Długo na nią czekaliśmy!

Microsoft Outlook to bardzo popularny klient poczty elektronicznej, używany najczęściej w zastosowaniach służbkwych. Koncern z Redmond przygotował właśnie dla jego fanów nie lada nowość. Oto bowiem do aplikacji w końcu trafi bardzo przydatna nowość, na którą jej użytkownicy czekali latami! W Outlook pojawi się bowiem możliwość synchronizacji podpisów wiadomości między urządzeniami.

Przełomowa nowość po latach w Outlook!

Synchronizacja podpisów w wiadomościach będzie szczególnie przydatna w miejscach pracy. Zdarza się bowiem, że pracownicy nie posiadają tam na stałe przypisanych komputerów i logują się na nich na swoich zmianach z doskoku, co oznacza ustawianie za każdym razem stopki od nowa. Od przyszłego miesiąca najprawdopodobniej pożegnamy owe problemy. Microsoft bowiem wprowadza do aplikacji Outlooka wspomnianą synchronizację podpisów między urządzeniami. Nowość trafi do abonentów usługi Microsoft 365. Po jej wdrożeniu Microsoft nie zamierza jednak spoczywać na laurach. Kolejnym krokiem w rozwoju Outlooka ma być wprowadzenie rozwiązań wspomagających tworzenie nowych wiadomości – na co już wcześniej zdecydowano się m.in. w przypadku Gmaila. To też może być bardzo pomocna nowość, która podniesie jakość i wydajność pracy z wspomnianym programem.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać do czerwca na możliwość sprawdzenia jak nowość sprawuje się w praktyce. Dajcie koniecznie znać w komentarzach czy synchronizacja podpisów w Outlook będzie dla Was przydatna na co dzień.

Źródło: The Verge

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS!