windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Gry

Civilization VI to kolejny prezent od Epic Games Store!

Epic Games Store chyba naprawdę chce podebrać spore rzesze fanów platformie Steam. Po ubiegłotygodniowej ofercie w ramach której możliwe było odebranie darmowej kopii GTA V, od wczoraj można skorzystać z podobnej promocji na kolejny hit – Civilization VI. Gra ta w regularnej sprzedaży kosztuje grubo ponad 100 zł, więc oferta jest dla wszystkich fanów gier strategicznych bardzo atrakcyjna.

Civilization VI to całkiem niezła gra strategiczna!

Civilization to jedna z najbardziej uznanych serii na rynku gier strategicznych. Lata temu spędzałem nad nią godziny na zmianę z Heroes III. Rozgrywka w przypadku Civilization VI jest bardzo rozbudowana, jednak jej cel jest jasny – zostać najpotężniejszym władcą na wirtualnym kontynencie. Przez różne epoki w dziejach ludzkości będziemy przeprawiać się po wybraniu awatara jednego z legendarnych przywódców. Grę cechuje ciesząca oko oprawa graficzna oraz świetna ścieżka dźwiękowa. Minimalne wymagania sprzętowe poniżej:

  • system operacyjny: Windows 7/Windows 8.1/Windows 10,
  • procesor: Intel Core i3 2,5 GHz, AMD Phenom II 2,6 GHz lub lepszy,
  • pamięć: 4 GB RAM,
  • karta graficzna: 1 GB VRAM, zgodna z DirectX 11 (AMD 5570, NVidia 450 lub Intel Integrated Graphics 530),
  • wolne miejsce na dysku: 12 GB dostępnej przestrzeni.

Produkcja dostępna jest w polskiej wersji językowej. To dodatkowy smaczek, który zachęca do jej odebrania. Dajcie koniecznie znać czy sprawdziliście już Civilization VI lub którąś z poprzednich części!