windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Niemożliwe! Samsung Galaxy S30 nas zawiedzie?

Flagowe Samsungi z rodziny Galaxy S to od lat jedne z najlepiej wyposażonych urządzeń na rynku. Nic więc dziwnego w tym, że oczekiwania użytkowników wobec tych flagowców są ogromne. Jak się jednak okazuje, w przyszłym roku koncern z Korei może nas mocno zawieść – specyfikacja podstawowej wersji smartfona zaczyna wyciekać do sieci i budzić kontrowersje.

Samsung Galaxy S30 rozczaruje nas ekranem?

Do tej pory modele z rodziny Galaxy S kojarzyły się nam z wybornymi ekranami najwyższej jakości. W końcu mamy prawo wymagać takich podzespołów od urządzeń kosztujących kilka tysięcy złotych. Jak się jednak okazuje, najtańszy przyszłoroczny przedstawiciel rodziny Galaxy S może nas w tej kwestii zawieść. Gigant z Korei bowiem chce szukać oszczędności i w najtańszym wariancie urządzenia zastosować matrycę OLED wyprodukowaną przez chiński koncern BOE. Mówi się o tym, że produkty od BOE nie są tak dobrej jakości, jak autorskie rozwiązania Samsunga. Ponadto, ów producent nie posiada w ofercie ekranów o odświeżaniu 120 Hz. Kiepsko, prawda? To kolejne, nieciekawe wieści związane z flagowcami Samsunga. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się bowiem, że Galaxy Note 20 w podstawowej wersji ma zaoferować ekran o odświeżaniu zaledwie 60 Hz.

Mam nadzieję, że ostatecznie owe pogłoski nie znajdą pokrycia w rzeczywistości. Jeśli jednak koncern z Korei zdecyduje się na tak drastyczne posunięcia, to będzie to musiał wynagrodzić potencjalnym nabywcom flagowców odpowiednio atrakcyjną ceną. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści.

Źródło: SamMobile