windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google Plotki/przecieki

Google Pixel 4a pogromcą iPhone SE? Na to wskazują przecieki!

iPhone SE nowej generacji to świetny smartfon z rozczarowującą baterią, który mimo mankamentu i tak sprzedaje się fantastycznie. Jak się jednak okazuje, ambicję przygotowania świetnego, średniopółkowego urządzenia w „rozsądnej” cenie ma także Google. I nadchodzący Pixel 4a ma spore szanse żeby z najnowszym produktem Apple nawiązać zaciętą rywalizację, którą może pod pewnym względem wygrać. Dlaczego? Już wyjaśniam!

Google Pixel 4a pokona iPhone SE?

Apple zafundowało nam niedawno świetną i gorąco przyjętą premierę w postaci iPhone SE. Smartfon ten jest namiastką możliwości koncernu z Cupertino w segmencie średniopółkowych smartfonów i w rozsądnej jak na „jabłuszko” cenie oferuje świetne (poza baterią) parametry. Już niedługo jednak może się spodziewać silnego rywala w postaci Pixela 4a od Google, który oprócz czystego Androida, długiego okresu wsparcia oraz rewelacyjnych (do czego przyzwyczaiły nas Pixele) możliwości fotograficznych ma dzierżyć jeszcze jeden atut – przystępniejszą od iPhone SE cenę. Pierwotnie Pixel 4a miał być wyceniony identycznie jak rywal – na 399 USD. Jak się okazuje, urządzenie na start zaoferowane zostanie za korzystniejsze pieniądze – 349 USD! W tej cenie otrzymamy dostęp do m.in. ekranu OLED o rodzdzielczości Full HD+, baterię o pojemności 3080 mAh czy – jak już wspomniałem – rewelacyjny aparat.

Jeśli nowy, średniopółkowy Pixel będzie rozsądnie wyceniony, to może namieszać na rynku. Być może nie wzbudzi takiej euforii, jak produkty Apple, ale będzie jedną z solidniejszych propozycji w cenie około 2000 zł. Za takie pieniądze chyba sam zdecyduje się na jego zakup bliżej jesieni.

Źródło: Gizmochina