windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Świetna inicjatywa Allegro! Abonenci Smart! będą zachwyceni!

Dosięgająca nas pandemia ożywiła rynek e-commerce. Coraz chętniej dokonujemy zakupów w sieci i korzystamy w tym celu także z serwisu Allegro. Już w marcu użytkownicy serwisu otrzymali darmową, miesięczną subskrybcję abonamentu Smart! przedłużoną w kwietniu na kolejny miesiąc. Cieszy więc fakt, że promocja została właśnie wydłużona o kolejny miesiąc!

Allegro Smart! za darmo jeszcze przez miesiąc!

Allegro udostępnia właśnie za darmo, na kolejny miesiąc swoją popularną usługę Smart!, która umożliwia skorzystanie z darmowej wysyłki zakupionych przedmiotów w określonych przypadkach. Darmowa dostawa oferowana jest:

  • do Paczkomatów i Punktów odbioru przy zakupie za min. 40 zł od jednego sprzedawcy,
  • kurierem przy zakupie za min. 100 zł od jednego sprzedawcy.

Regularnie „abonament” od Allegro obecnie oferowany jest w dwóch pakietach – 8,99 zł za miesiąc i 49 zł za cały rok. Okolicznościowa (spowodowana pandemią) oferta od Allegro to prawdziwa gratka dla wszystkich osób często korzystających z usług serwisu. Najwyraźniej gigant chce ułatwić nam dokonywanie zakupów i pomóc w ograniczaniu wyjść z domu w tym trudnym dla nas wszystkich okresie do niezbędnego minimum. Warto w tym momencie przypomnieć, ze na Allegro możemy dokonywać także zakupów produktów spożywczych. Mimo, że część restrykcji związanych z pandemią została już zniesiona, to nadal warto na siebie uważać i ograniczyć kontakty międzyludzkie.

Nie wiadomo, czy za miesiąc akcja zostanie ponownie przedłużona – serwisowi może przestać się bowiem ona opłacać. Muszę przyznać, że sam korzystałem już od marca z dobrodziejstw Smart! kilkukrotnie i abonament rączek zostanie ze mną na dłużej.

Źródło: Allegro