windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Gry

Świetny prezent od Epic Games Store! GTA V od jutra za darmo!

Epic Games Store przyzwyczaił nas już do świetnych promocji, w ramach których oferuje nam niektóre, ciekawe tytuły za darmo. Skorzystałem z nich osobiście wielokrotnie. Tym razem jednak administratorzy sklepu rozbiją bank! Od jutra bowiem, w popularnym sklepie z grami udostępnione zupełnie za darmo zostanie GTA V – najpopularniejsza i najlepiej sprzedająca się gra ostatnich lat! Grzechem będzie nie skorzystać z takiej okazji!

GTA V w prezencie – to jednak nie gra dla każdego!

GTA V jest produktem zdecydowanie dedykowanym pełnoletnim graczom. Gra epatuje przemocą, a jej głównym motywem jest popełnianie przestępstw przez gracza i umacnianie pozycji protagonistów w gangsterskim półświatku. GTA V zostanie udostępnione w Epic Games Store w wersji Premium Edition i za jej pośrednictem uzyskamy dostęp również do świetnego GTA Online, w który to tryb sam lubię do dzisiaj pogrywać po godzinach obok World of Tanks, World of Warships oraz Wiedźmina 3. Warto zaznaczyć, że aby skorzystać z promocji, musicie skorzystać ze 100-procentowego rabatu na grę, „zakupić” ją w taki sposób i przypisać do naszego konta w Epic Games Store. Wtedy gra zostanie w naszej bibliotece już na stałe!

Dajcie koniecznie znać czy skusicie się by skorzystać z tej świetnej promocji. A może już dawno przeszliście GTA V i czekacie na kolejną odsłonę tej serii? Osobiście jestem ciekaw jakie kroki Rockstar podejmie w stosunku do GTA Online w momencie debiutu GTA VI. Na serwerach tej gry ciągle bowiem można na co dzień miliony użytkowników. Być może producent zaskoczy nas podejściem do dalszych losów tego trybu? Czas pokaże!

Źródło: Epic Games