windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Rewolucja w Gmail! Wyszukiwanie jeszcze łatwiejsze!

Gmail to zdecydowanie najpopularniejsza usługa pocztowa w naszym kraju. Google nieustannie rozwija jej klienta po to, by praca z wiadomościami e-mail była jak najbardziej intuicyjna i jak najwygodniejsza. Nie inaczej jest i tym razem. Do aplikacji Gmaila zaczęła właśnie trafiać bardzo ważna nowość – nowe filtry mające pomóc nam odnaleźć ważne wątki w natłoku codziennie trafiającej do nas korespondencji.

Gmail z nowym filtrowaniem – to ważna nowość!

Google rozpoczęło właśnie wdrażanie nowego sposobu filtrowania wiadomości w Gmailu. Funkcja jest już dystrybuowana do pierwszych użytkowników. Od końca lutego owa funkcja została udostępniona subskrybentm G Suite, a teraz będzie mógł ją sprawdzić praktycznie każdy. Co ciekawe, koncern z Mountain View nie zapowiedział oficjalnie udostępnienia nowych filtrów wszystkim – więc najprawdopodobniej mamy do czynienia także ze swoistymi testami filtrów na szerszą skalę. Jest to skromna, niepozorna, ale jednak bardzo ważna nowość. W końcu dla wielu z nas bardzo ważne jest to, byśmy mogli sprawnie wyszukiwać interesujące nas w danej chwili treści – szczególni, gdy na naszej skrzynce zalegają setki maili, prawda?

Cieszy mnie fakt, że Google intensywnie rozwija swoje usługi – to właśnie z nich na co dzień korzystam najchętniej. Mam nadzieję, że bieżący rok będzie dla nas pod tym względem bardzo owocny. Koncern z Mountain View pokazał nam już niejednokrotnie, że potrafi w przypadku swoich aplikacji forsować naprawdę ciekawe i przydatne rozwiązania.

Źródło: XDA-Developers / Google