windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Microsoft Surface Urzadzenia Windows 10

Surface Laptop 3 z poważnym problemem. Microsoft naprawi go za darmo!

Zaledwie kilka dni temu Microsoft zaprezentował nam nowe urządzenia z rodziny Surface – w tym laptopa Surface Laptop 3. Jak się jednak okazuje, nie jest to sprzęt wolny od wad. Pierwsi użytkownicy zaczęli się skarżyć na problemy z ekranem urządzenia, który potrafi samoczynnie pęknąć. Koncern z Redmond zdaje sobie sprawę z wagi problemu i znalazł już dla niego korzystne dla nabywców rozwiązanie!

Surface Laptop 3 z darmową wymianą ekranu!

Jeśli wykażemy, że ekran naszego Surface Laptopa pękł samoczynnie, to Microsoft wymieni nam go za darmo. To bardzo rozsądne posunięcie ze strony amerykańskiego koncernu. Musimy bowiem pamiętać, że wspomniany notebook to dość drogie urządzenie. Ponadto, jeśli dokonaliśmy naprawy we własnym zakresie, to Microsoft zwróci nam pieniądze. W tej chwili stosowne oświadczenie zostało opublikowane na amerykańskiej stronie koncernu. Nie wiadomo więc, czy akcja zostanie rozszerzona na inne regiony. Pękanie ekranu może być wywołane złym spasowaniem urządzenia i najprawdopodobniej – zbyt mocnymi napięciami samego ekranu. Cieszy fakt, że Microsoft podjął się takiej inicjatywy dość szybko. Wsparcie producenta w podobnych sytuacjach buduje zaufanie do marki. Miejmy nadzieję, że koncern z Redmond zaradzi powstałemu problemowi i poprawi Surface Laptopa 3 pod względem konstrukcyjnym.

To smutne, że urządzenie za grube pieniądze, które ma wyznaczać rynkowe trendy, boryka się z niedoskonałościami konstrukcyjnymi. Cieszy jednak fakt, że Microsoft błyskawicznie zareagował na zaistniałą sytuację. Oby podobne problemy nie pojawiały się już w przyszłości!