windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki LG Plotki/przecieki Urzadzenia

Rewolucyjny smartfon od LG w drodze? Koncern chce narobić szumu!

W niepamięć odeszły już czasy, w których LG konkurowało z Samsungiem w kwestii innowacji wprowadzanych na pokład smartfonów. Teraz LG walczy o przetrwanie na rynku i musi znaleźć sposób na zainteresowanie użytkowników swoimi produktami. Częściowo udało się to dzięki dodatkowym ekranom doczepianym do flagowców koncernu oraz dzięki premierze smartfona Velvet. Okazuje się, że LG ma kolejny pomysł na rewolucyjne rozwiązanie!

Obracany ekran smartfona to nowość od LG!

Trudno mi znaleźć na szybko zastosowanie dla takiego nietypowego ekranu. Myślę jednak, że koncern z Korei przedstawi nam takowe w odpowiednio przygotowanej kampanii marketingowej. Nowość nazywa się Horizontal Instinct. W zamierzchłych czasach niektórzy producenci oferowali telefony typu clamshell z obracanymi ekranami. Najwyraźniej LG chce podbić nasze serca niekonwencjonalnymi rozwiązaniami, dzięki którym nasz smartfon będzie wyróżniał się z tłumu. Czy taka polityka przyniesie wymierne efekty? Wolałbym żeby LG zweryfikowało swoją politykę cenową i staranniej zadbało o aktualizacje swoich produktów. Na pewno takie działania mogłyby poprawić wyniki sprzedaży świetnych (bez dwóch zdań) ale i bardzo niedocenianych smartfonów koreańskiego producenta.

Mocno kibicuję LG, gdyż mam do urządzeń od tego koncernu ogromny sentyment. Dobrze wspominam m.in. model X Power pierwszej generacji, którego największymi bolączkami były słaby aparat i kiepskie wsparcie pod względem aktualizacji. Czy koncern wyjdzie na prostą? Przekonamy się za jakiś czas.

Źródło: Android Authority