windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Oppo

OPPO wspiera akcję #PosiłekDlaSeniora!

OPPO czynnie angażuje się we wsparcie inicjatyw wspierających społeczność cierpiącą w związku z pandemią koronawirusa. W ostatnim czasie firma przekazała blisko 190 smartfonów dla podopiecznych 24 świetlic środowiskowych, 50 smartfonów w inicjatywie #ZdolniZdalni, a teraz wspiera lokalną inicjatywę warszawskiej grupy gastronomicznej – Grupy Warszawa w ich akcji #PosiłekDlaSeniora.

Smartfony OPPO trafią do rosnącej grupy kierowców, którzy – realizując setki dostaw dziennie – muszą być w stałym kontakcie. Dziś dostawy realizowane są na terenie Warszawy i Wrocławia, za chwilę akcja obejmie Trójmiasto i kolejne miasta. W ramach akcji, codziennie pod drzwi Seniorów dostarczane są zestawy 4 zbilansowanych posiłków składających się ze śniadania, zupy, dania głównego oraz podwieczorku. Stworzony przez Grupę Warszawa program jest szansą na pomoc nie tylko seniorom, ale także pracownikom gastronomii. W akcję zaangażowali się znani ambasadorzy, jak: Ola Domańska, Maja Bohosiewicz, What Anna Wears czy Ania Lewandowska i Kasia Dziurska.

Zbiórka funduszy na potrzebę akcji realizowana jest tutaj: https://zrzutka.pl/z/posilekdlaseniora

Dajcie koniecznie znać co myślicie o inicjatywie ze strony OPPO. Moim zdaniem jest bardzo szczytna, gdyż to ważne, by pomagać starszym osobom w tym szczególnie trudnym dla nich czasie. Zapraszamy Was do dyskusji w komentarzach!

Źródło: informacja prasowa