windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Netflix

Przydatna nowość na Netflix! Obsługa aplikacji jeszcze wygodniejsza!

Netflix nieustannie rozszerza ofertę serwisu zarówno w kwestii dostępności tytułów oryginalnych, ja i udostępnianych na licencji. Mnóstwo pracy mają także programiści streamingowego giganta. Co prawda osobiście aplikacjom Netflixa nie mam nic do zarzucenia, jednak co jakiś czas pojawiają się w nich nieduże udogodnienia, które mają uczynić korzystanie z nich jeszcze wygodniejszym. Nie inaczej jest i tym razem.

Netflix ułatwi nam usuwanie pozycji z listy Kontynuuj oglądanie!

Czy nie zdarzyło się Wam przecenić jakąś propozycję serwisu, rozpocząć jej oglądanie, a następnie stwierdzić, że jednak nie jest dla Was? Ja miałem tak niejednokrotnie. W skutek takiej decyzji, przez długi czas aplikacje serwisu atakowały mnie przypopmnieniem o możliwości dokończenia oglądania pozycji znajdujących się na liście Kontynuuj oglądanie. Jak się okazuje, programiści Netflixa pracowali nad rozwiązaniem tego problemu. W rezultacie umożliwią nam wygodne usuwanie pozycji ze wspomnianej listy już z poziomu ekranu głównego aplikacji! Wystarczy wybrać rozwijane menu ukryte pod ikonką trzech kropek, a następnie wskazać odpowiednią opcję. Proste, prawda?

Nowość na dniach zacznie trafiać do pierwszych użytkowników. Będzie udostępniana falami, więc nie wszyscy uzyskamy do nich dostęp od razu. Trzeba jednak przyznać, że to ważna nowość, która uczyni i tak już niezłą (na tle konkurencji) aplikację Netflixa jeszcze lepszą.

Źródło: Netflix