windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy M21 deiutuje w Polsce. Cena jest świetna!

Całkiem niedawno wspominaliśmy Wam o tym, że Samsung chce nawiązać w Europie rywalizację z chińskimi producentami smartfonów za pośrednictwem urządzeń z linii Galaxy M. Pierwsze z nich, model Galaxy M21 trafił właśnie na polskie półki sklepowe. I trzeba przyznać, że jak na specyfikację, którą oferuje, jest całkiem nieźle wyceniony!

Potężna bateria i wydajne podzespoły!

Nowy model w polskim portfolio Samsunga wyceniony został na około 999 złotych, a w tej cenie zaoferuje nam naprawdę sporo! Wystarczy wspomnieć o potężnej baterii 6000 mAh czy ekranie Infinity-U o rozdzielczości FullHD+. Ponadto możemy liczyć na obecność procesora Exynos 9611, 4 GB RAM, 64 GB pamięci na pliki czy potrójnego aparatu (48 MP + 8 MP + 2 MP). Nie zabraknie też złącza jack 3,5 mm, USB typu C, czytnika linii papilarnych, Androida 10 na start i podobo – NFC (tutaj informacje, jakie do nas docierają są sprzeczne). Całość prezentuje się więc bardzo zachęcająco. Czy Xiaomi może się bać?

Z pewnością Samsung uczknie swój kawałek tortu w segmencie smartfonów za kwotę poniżej 1000 złotych. Jednak Koreańczycy powinni wprowadzić do oferty w naszym kraju jeszcze pozostałe urządzenia z linii M jeśli chcą na poważnie zagrozić pozycji Xiaomi i – być może w niedalekiej przyszłości – także Realme, które zdecydowane przypuści szturm na ten segment.