windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Fantastyczna wiadomość dla fanów Galaxy Note 9! Ważna aktualizacja w drodze!

Samsung Galaxy Note 9 to nadal świetny smartfon, choć pewnie nie otrzyma już Androida 11. Koncern z Korei nie zapomina jednak o jego użytkownikach. Na ex-flagowca zmierza bowiem bardzo ważna aktualizacja, która podniesie nakładkę systemową do wersji 2.1 wprowadzając jednocześnie nowe funkcje.

One UI 2.1 także dla Galaxy Note 9!

Aktualizacja do One UI 2.1 wprowadza na pokład ex-flagowca sprzed dwóch lat naprawdę przydatne nowości! Wśród nowych funkcji udostępnionych starszym flagowcom znajdziemy m.in. udoskonalenia aparatów. Po aktualizacji będziemy mogli uruchomić tryb w którym obiektywy smartfona wykonają jednocześnie 10 zdjęć i nagrają wideo na cztery różne sposoby – by nie umknęły nam najważniejsze chwile. Ponadto nagrywanie wideo doczeka się trybu Pro, dzięki któremu będziemy mieć większą kontrolę nad procesem rejestracji materiałów. Nie sposób nie wspomnieć o aktualizacji Galerii – w jej przypadku synchronizacja z Samsung Cloud zostanie zastąpiona synchronizacją z OneDrive. Co ciekawe, aktualizacja ma przynieść także nowość w postaci nowej metody łączności i wymiany plików pomiędzy urządzeniami – chodzi oczywiście o odpowiednika AirDropa od Apple.

Nie znamy jeszcze dary udostępnienia aktualizacji. Biorąc jednak pod uwagę niedawne wpadki Samsuga z udostępnianiem nowości możemy spodziewać się, że przyjdzie nam na nią jeszcze trochę poczekać. Oby oprogramowanie trafiło na nasze smartfony bez dodatkowych komplikacji.

Źródło: SamMobile