windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Google

Nowa funkcja Google Play ucieszy zapominalskich!

Koncern z Mountain View nieustannie stawia na rozwój swoich usług. Jedną z nich jest sklep z aplikacjami Google Play. Amerykanie muszą go udoskonalać by korzystanie z niego było dla użytkowników jak najbardziej intuicyjne. Dlatego właśnie często trafiają do niego przydatne funkcje i nowości. Nie inaczej jest i tym razem – użytkownikom Androida zostanie udostępniona drobna ale bardzo przydatna nowość – szczególnie dla zapominalskich.

Google Play automatycznie zainstaluje aplikacje na które czekamy!

Zdarzyło się Wam zapisać na premierę gry lub aplikacji, a następnie zapomieć o tym fakcie? Ja miałem taką sytuację niejedokrotnie. Google wychodzi na przeciw zapominalskim osobom i pozwoli wybrać opcję automatycznej instalacji apki bądź gry w dniu jej premiery. Jednocześnie koncern z Mountain View najprawdopodobniej nie będzie nas już powiadamiał w oddzielnym komunikacie o fakcie oficjalnego udostępnienia wyczekiwanej przez nas pozycji. Jest to drobna, aczkolwiek bardzo przydatna nowość. Dobre odczucia z użytkowania systemu często buduje się właśnie dzięki takim pożytecznym drobiazgom.

Dajcie znać co Wy myślicie o nowości od Google. Ubiegły rok był dla koncernu z Mountain View i jego fanów dość owocny w kwestii nowości wprowadzanych do aplikacji pokroju Map czy Gmaila. Oby bieżący pod tym względem wypadł równie pozytywnie.

Źródło: Android Police