windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Multiskrytka od InPost już wkrótce! Rusza program pilotażowy!

Ostatni miesiąc przyniósł nam ciekawe nowości od InPost. Kurierzy dostarczali nam paczki nawet w weekendy, pojawiły się specjalne Paczkomaty, dzięki którym mogliśmy nawiązać kontakt z urzędami, czy wreszcie Lodówkomaty, dedykowane stricte zakupom spożywczym. To jednak nie koniec nowości, gdyż właśnie startuje program pilotażowy Multiskrytka od InPost. Co warto o nim wiedzieć?

Nowa funkcja zapowiada się rewelacyjnie!

Koncepcję Multiskrytki od InPost przybliża w oficjalnym stanowisku Rafał Brzoska, prezes InPost:

Doskonale wiemy, jak wielu naszych klientów czekało na Multiskrytkę – i oto jest! Wprowadzamy nową funkcjonalność, która pozwala usprawnić i skrócić cały proces odbierania przesyłek. Dzięki nowemu i całkowicie bezpłatnemu rozwiązaniu nasi klienci nie będą tracić swojego cennego czasu – mogą odebrać swoje paczki za jednym razem, bez konieczności otwierania każdej skrytki z osobna. Od teraz wystarczy jeden kod odbioru i jedna skrytka – dla wielu przesyłek. Zapotrzebowanie na Paczkomaty nieustannie rośnie – staramy się wykorzystywać możliwości naszych maszyn na każdym kroku. Na razie rozpoczynamy pilotaż tej usługi, jednak zamierzamy sukcesywnie powiększać ilość Paczkomatów oferujących nową funkcjonalność.

W telegraficznym skrócie – możliwe będzie umieszczenie kilku paczek od jednego dostawcy w Multiskrytce. Paczki, które miałyby zostać umieszczone w jednej skrytce muszą przyjechać do Paczkomatu w tym samym dniu. Przesyłki muszą być także opłacone – Multiskrytka nie jest dostępna dla paczek wysyłanych za pobraniem. Oczywiście możemy się spodziewać, że do wymogów nowej usługi dostosowana zostanie szalenie popularna ostatnimi czasy apka InPostu.

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy Waszym zdaniem Multiskrytka od InPost to trafiony pomysł. Osobiście zapewne będę z niej korzystał na co dzień z tego względu, że wszystkie produkty zakupione online odbieram właśnie w Paczkomatach. Czekam na Wasze opinie!

Źródło: InPost